2015
DEC
06.

Megvannak a 2016-os PoleArt Italy döntősei!

Idén is nagy várakozás előzte meg a PoleArt Italy döntőjét. A neveket elnézve valószínűleg 2016-ban sem lesz ez másként. Íme, a döntősök!

A női elit mezőny olyan neveket vonultat fel idén, mint Natalia Tatarintseva, az RG-királynő, Olena Minina, Alina Saifutdinova, akit vagány gitáros VB koreográfiája után sokan a szívünkbe zártunk és azóta is kíváncsian figyelünk, Kristina Dumanskaya, a jelenlegi IPSF világbajnoki ezüstérmes, Henriikka Roo, Galina Musina, aki októberben vidám színfoltja volt a Pole Art Cyprus versenynek, továbbá Anna Maiya Nyman, Maria Bogomolova (alias Kira Noire, aki alig egy hete az IPC Hong Kong verseny döntöjében duóban állt színpadra Evgenyij Greshilovval és aratott osztatlan sikert), valamint a fitnesz versenyző oldaláról is ismert Alisa Pleskova.

De a férfiaknak sem kell szégyenkezniük: ott lesz Slava Ruza, aki mostanában sorra aratja le a babérokat a különféle művészi jellegű rúdversenyeken, Dimitrij Sevcsenko, az idei Pole Art Cyprus első helyezettje, aki holokauszt témájú előadásával nem csak a zsűrit babonázta meg, illetve Markus Schögl, az osztrákok fenegyereke.

És az juniorok között is felbukkan egy ismert név: Olga Trifonova, akiről állítólag Natasha Wang is csak annyit mondott, hogy jelenleg ő a legjobb rúdsportoló a világon...

A versenyt azért is különösen érdemes követni ezúttal, mert a döntőben 2016-ban többen is képviseltetik magukat Magyarország színeiben: így például Marosvölgyi Noémi, a jelenlegi magyar IPSF felnőtt női bajnok és világbajnok 9. helyezett, Holoda Péter a férfi elit mezőnyben, elit duóban Kascsák Dzsennifer és Virgoncz Nikoletta, középhaladó duóban Kelemen Emőke és Tokai Sándorné Anita, női középhaladó kategóriában pedig Nagy Luca.

Drukkoljunk nekik együtt!

Íme a női és férfi elit kategóriás lista (a teljes döntős lista megtekinthető itt):

NŐI ELIT KATEGÓRIA

1. Natalia Tatarintzeva
2. Olena Minina
3. Alina Saifutdinova
4. Louise Wawrzynska
5. Vane Lunatica
6. Alyona Syep
7. Kristina Dumanskaya
8. Alexandra Gerland
9. Polina Syniachenko
10. Eunice Lim
11. Maria Dubynska
12. Galina Musina
13. Plousia Partheni
14. Henriikka Roo
15. Svetlana Golovneva
16. Bianca Breschi
17. Anna Nikolskaya Valfsson
18. Chiara Salvadè
19. Alisa Pleskova
20. Natalia Knysheva
21. Karo Swen
22. Federica Liuzzo
23. Olga Studenikina
24. Anna Maya Nyman
25. Sole Seara
26. Marina Bogomolova
27. Noémi Marosvölgyi
 

FÉRFI ELIT KATEGÓRIA

1. Slava Ruza
2. Magnus Labbe
3. Peter Holoda
4. Dimitry Fedotov
5. Dimitry Shevchenko
6. Alessio Bucci
7. Guillerme Wandresen
8. Markus Schlogl
9. Denis Terrones Salinas
10. Stepan Butskin
11. Amedeo Amantino
12. Artem Kazymov


Hozzászólások


További kapcsolódó bejegyzések

KATEGÓRIÁK

HÍREK »
SZTORIK »
RÚD+TE »
TIPPEK »

SZAVAZZ!

Te milyen ziát használsz?

iTac
Dry Hands
White Chalk
LupitPole párnácska
Dew Point
Váltogatom
Semmit
Nem tudom
Más

SZAVAZOK!

LEGNÉPSZERŰBB CIKKEK

ESEMÉNY NAPTÁR

Facebook

Instagram

Kövess Instagrammon!

Értesülj elsőként!

Ha az elsők között szeretnél értesülni a legújabb rudas hírekről, iratkozz fel időszaki hírlevelünkre!

Küldj nekünk történetet!

Van olyan rudas híred vagy történeted, amit megosztanál? Küldd el az info@rudvilag.hu címre!